Wypełnij krótki formularz, a my odezwiemy się do Ciebie z najlepszą ofertą OC/AC!

i wyłącznie w celu uzyskania odpowiedzi na dokonane przeze mnie dobrowolnie zgłoszenie, tj. dla przedstawienia oferty ubezpieczenia OC dla wskazanego przeze mnie w zgłoszeniu pojazdu. Zostałem poinformowany, że administratorem danych jest Ubezpieczenia Rankomat sp. z o.o. sp.k. ul. Wolska 88, 01 –141 Warszawa. Klauzula informacyjna administratora oraz dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych wskazane zostały w linku poniżej.
działające pod adresem ul. Wolska 88, 01 –141 Warszawa, jako administratorów danych, w celu marketingu usług administratorów oraz podmiotów współpracujących (towarzystw ubezpieczeniowych)”.
których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 poz. 1907)

Oddzwonimy do Ciebie z najtańszą ofertą OC!

Dlaczego warto ubezpieczyć samochód w LINK4?

  • pomoc drogowa średnio w 30 minut
  • pakiet OC z samochodem zastępczym i Assistence Opony
  • pomoc informacyjna 24h/dobę
  • samochód zastępczy na 3 dni w razie wypadku lub kradzieży

LINK4 działa na polskim rynku od stycznia 2003 roku. Jest pierwszą firmą ubezpieczeniową, oferującą polskim kierowcom ubezpieczenia komunikacyjne typu direct, czyli ubezpieczenia przez telefon lub internet. Obecnie oferta firmy obejmuje również ubezpieczenia mieszkania, podróży.

Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. to jedna z pierwszych i jednocześnie największa porównywarka w Polsce. Od 2008 r. pomaga Polakom w wyborze najtańszych ubezpieczeń. Porównuje oferty ubezpieczeń samochodu, mieszkania i domu, podróży oraz ubezpieczeń na życie. Za pośrednictwem Rankomat.pl Polacy kupili już ponad milion polis.