Wypełnij krótki formularz a my odezwiemy się do Ciebie z najlepszą ofertą OC/AC!

i wyłącznie w celu uzyskania odpowiedzi na dokonane przeze mnie dobrowolnie zgłoszenie, tj. dla przedstawienia oferty ubezpieczenia OC dla wskazanego przeze mnie w zgłoszeniu pojazdu. Zostałem poinformowany, że administratorem danych jest Ubezpieczenia Rankomat sp. z o.o. sp.k. ul. Wolska 88, 01 –141 Warszawa. Klauzula informacyjna administratora oraz dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych wskazane zostały w linku poniżej.
działające pod adresem ul. Wolska 88, 01 –141 Warszawa, jako administratorów danych, w celu marketingu usług administratorów oraz podmiotów współpracujących (towarzystw ubezpieczeniowych)”.
których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 poz. 1907)

Dlaczego warto ubezpieczyć samochód w Avivie?

  • przewód ubezpieczonych z miejsca zdarzenia do miejsca holowania
  • odszkodowanie w razie wypadku i kradzieży
  • gotówka na naprawę auta lub naprawa w warsztacie w ramach AC
  • domowe wizyty lekarza w Pakiecie Assistance

Aviva należy do największych grup ubezpieczeniowych w Europie. Jest liderem na swoim macierzystym rynku brytyjskim, gdzie działa już ponad 320 lat. Aviva obsługuje 33 miliony klientów w 16 krajach Europy i Azji oraz w Kanadzie. Działalność w Polsce rozpoczęła w 1992 roku. Od tego czasu firmie zaufało ponad 3,5 mln osób. Aviva ubezpiecza życie i zdrowie swoich klientów, oferuje ubezpieczenia samochodu, mieszkania, a także majątku firmy. Proponuje rozwiązania ułatwiające oszczędzanie i inwestowanie pieniędzy na ważne cele, w tym na emeryturę.

Rankomat.pl Sp. z o.o. (dawniej Rankomat Sp. z o. o. sp. k.) to jedna z pierwszych i jednocześnie największa porównywarka w Polsce. Od 2008 r. pomaga Polakom w wyborze najtańszych ubezpieczeń. Porównuje oferty ubezpieczeń samochodu, mieszkania i domu, podróży oraz ubezpieczeń na życie. Za pośrednictwem Rankomat.pl Polacy kupili już ponad milion polis.