Rankomat - logo Trasti - logo

Wypełnij krótki formularz, a my odezwiemy się do Ciebie z najlepszą ofertą OC!

i wyłącznie w celu uzyskania odpowiedzi na dokonane przeze mnie dobrowolnie zgłoszenie, tj. dla przedstawienia oferty ubezpieczenia OC dla wskazanego przeze mnie w zgłoszeniu pojazdu. Zostałem poinformowany, że administratorem danych jest Ubezpieczenia Rankomat sp. z o.o. sp.k. ul. Wolska 88, 01 –141 Warszawa. Klauzula informacyjna administratora oraz dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych wskazane zostały w linku poniżej.
działające pod adresem ul. Wolska 88, 01 –141 Warszawa, jako administratorów danych, w celu marketingu usług administratorów oraz podmiotów współpracujących (towarzystw ubezpieczeniowych)”.
których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 poz. 1907)

Oddzwonimy do Ciebie z najtańszą ofertą OC!

Dlaczego warto ubezpieczyć samochód w LINK4?

Tarcza niezawodne i proste
ubezpieczenia
Skarbonka gwarancja niskiej ceny
Konsultant pomoc Assistance
Laweta szybka pomoc drogowa

Trasti to nowa, innowacyjna marka na polskim rynku ubezpieczeń. Została stworzona przez zespół ekspertów branży finansowej z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz optymalizacji procesów biznesowych Trasti tworzy produkty, które wyróżnia wysoka jakość, prostota i atrakcyjna cena.

Rankomat Sp. z o.o. (dawniej Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.) to jedna z pierwszych i jednocześnie największa porównywarka w Polsce. Od 2008 r. pomaga Polakom w wyborze najtańszych ubezpieczeń. Porównuje oferty ubezpieczeń samochodu, mieszkania i domu, podróży oraz ubezpieczeń na życie. Za pośrednictwem Rankomat.pl Polacy kupili już ponad milion polis.

Rankomat - logo Trasti - logo